Firma Girişi Üye Girişi

Kır Düğünü İçin Nasıl Bir Gelinlik Seçmelisiniz

Kır Düğünü İçin Nasıl Bir Gelinlik Seçmelisiniz

Her genç kızın hayali yeşilin ve çiçeklerin hâkim olduğu bir yerde düğün yapmaktır. Doğa ile iç içe olan organizasyonlara her seferinde siz de hayran kalıyorsanız ilk yapmanız gereken gelinlik tercihini şimdiden ayarlamak olmalı. Kır düğünlerinde gelinlik modeli doğa ile uyumlu olacak bir tarzı yakalamaktır. Üzerinde bol gipürü ve dantel detayı olan gelinliklerden ziyade daha salaş ve tüllerle tasarlanmış bir model daha uygun olur.

Uçuşan Tüller Rüzgârda Sizi Doğa İle Kaynaştırır

Her zaman doğallıktan yana seçimler yapmanız size çok yakışacak. Şimdilerde herkesin beğendiği uçuş uçuş tüllerle bezeli tarlatanı oldukça kabarık ve alabildiğine özgür görünen gelinli modelleri kır düğünleri için çok uygun olur. Kısa bir duvak ve topuklu ayakkabılar ile muhteşem görüneceğiniz bir düğünü hayal bile edemezsiniz.

İnce Dantel Detayları Kullanabilirsiniz

Gelinliğinizin üst kısmında uygulayabileceğiniz dantel detayları çok önemli. Eteğinde bulunan tülleri kaldırabilecek ağırlıkta ince ve zarif dokunuşlara sahip danteller kullanmalısınız. Omuzdan geçen straplez tarzı dantel bir şerit eteğinizle tamamlanabilir. Ya da sadece göğüs hizasında tamamlanan ve çapraz tüllerle vücudunuzu saran kır düğünü modelleri de olabilir.

Eğer Şaşalı Modelleri Seviyorsanız Gipürlü Bir Model Seçebilirsiniz

Gipür her zaman gelinlikte olmazsa olmaz bir tarzı yansıtır. Tül sevmeyenler için İngiliz gipüründen tasarlanan ve kolları ile birlikte vücudu saran üst kısmınız da gipürlerle donanmış bir modeli tercih edebilirsiniz. Zarif görümü ile her zaman ağır duran gipür gelinlikler kır düğünlerinde tercih edilebilir. 

Yeşil çimin üzerinde bembeyaz bir gelinlik harika durur

Kırık beyaz gelinlikler kapalı alanlarda daha asil dururken beyaz gelinlikler kır düğünlerinde daha hoş durmaktadır. Eskiyi yansıtan cazibesi ile gelini gelin yapan beyaz renginin verdiği sadelik asla tartışılamaz. Temizliği ve saflığı ifade eden beyaz renk bir gelinin üzerinde muhteşem durur.

Gelinlik Modellerinizi Kendi Tarzınızı Yansıtacak Ve Endamınızı Ortaya Çıkaracak Modellerden Seçin

Her kadın kendine yakışan modeli az çok bilir. Bu yüzden öncelikle kendinize yakışan modelleri seçin. Modelinizi belirledikten sonra önemli olan kumaş seçimidir unutmayalım.