Firma Girişi Üye Girişi

Catering Düğünlerde En Önemli Görüntüdür

Catering Düğünlerde En Önemli Görüntüdür

Cateringokuduğumuz üzere Türkçe bir kelime değildir ve anlam olarak yiyecek ve içecek ikramı hazırlayan, tedarik eden firma, otel ve kurumlardır. Özel günlerde ikramı sağlar ve işinizi kolaylaştırır. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, davet ve her türlü organizasyonda tercih edilebilir ve işlerinizi kolaylaştırır diyebiliriz. Eski yöntemler ile evde toplu davetlilere yemek hazırlama önemini kapatan bir sektördür aynı zamanda. Hem günümüzde evlerin darlığını düşünürsek büyük bir zahmetten bizleri kurtarır. 

Sadece düğünde kullanılır algısını da değiştiren bir sektördür catering;  İhtiyaca göre ikram servisi yapar. Ayrıca istenilen tabak türü gibi malzemeleri de seçme imkânı tanır. Catering kahvaltı, açık büfe, kokteyl, kahve, set menü, paket yemek ve barbekü gibi ikram seçeneklerine sahiptir. Tatlı, içecek, kuruyemiş, yemek ve aperatif yiyecekleri menüsünde bulundurur.  Bazı catering firmaları organısazyonun gerçekleşeceği mekânda bulunur ve hizmeti bulunduğunuz yerden alırsınız. Catering hizmeti iş yerlerine ve hastanelerde servis yapar ve hazırladığı menüyü taşıma usulü ile istenilen mekâna ulaştırır.

Neden Catering?  Öncelikle catering firmaları bünyesinde gıda mühendisleri çalıştırarak sağlıklı ve temiz yiyecek üretimini gerçekleştirir. Günümüzde yiyeceklerin hangi şartlarda yapıldığı konusunda titizlik gösterenleri sevindiren bir haberdir. Özel organizasyonları gerçekleştirirken büyük ihtimal zamanınız olmayacaktır ve bu açıdan catering size Hızır gibi yetişir ve zaman kaybetmezsiniz. Hazır gıdalar yemektense catering hizmetlerinin sunduğu ev yemeklerini yemek hem sağlıklı olacaktır hem de kilo kontrolünüzü kolaylaştıracaktır. En büyük problem olan ne ikram etsem veya ne yesem sorununa en büyük çözümdür bu tarz şeyleri düşünmek zorunda kalmazsınız. Düğünlerde sıklıkla başvurulan catering şirketleri yaş pasta, kuru pasta, içecek, yemek ve kuruyemiş ikramlarını siz düşünmeden sunar. İkramlar şık bir şekilde sunulur.

Catering Fiyatları

Catering fiyatlarıfirmadan firmaya değişiklik gösterir. İkramın içeriği ve hazırlanacak ikram miktarı da fiyata büyük oranda etki eder. Catering hizmeti alıken kullanılacak malzemeyi seçerek fiyat farkı oluşturursunuz. Kendi hazırlıklarınızın yanında oldukça uygun fiyatlı ve hızlı olacaktır. Hızla hazırlanan yemekler sayesinde kaliteli bir hizmet almanın ve emek harcamamanın mutluğu ile sevdiklerinize güzel yiyecekler ikram edersiniz.