Firma Girişi Üye Girişi

En Büyük Hayaliniz Kır Düğünü

En Büyük Hayaliniz Kır Düğünü

Hiç şüphesiz ki bir genç kızın en büyük hayali masal gibi bir düğününün olmasıdır. Sevdiğiniz insandan alınan bir evlenme teklifi neticesinde hayalinizin nasıl gerçekleştirmeniz gerektiğini düşünmeye başlarsınız. Bir erkek için de sevdiği bayana hediye edeceği güzel bir düğündür. Sevdiği insana hediye ettiği güzel bir kır düğünü onu mutlu eder ve sevdiğinin mutlu olması da bir erkeğin en büyük hayali ve mutluluğudur.

 

Kusursuz Bir Düğün Nasıl Olur?Düğününüz olacak ve kusursuz bir düğün hayal ediyorsunuz. Dikkat edilmesi gereken bir çok şey vardır. Sürekli hayalini kurduğunuz düğün zamanınız yaklaşıyor. Görkemli ve ihtişamlı, herkesin dikkatini çekecek ve sizlerin mutluluğuna sebep olacak bir düğün yapmak zor değildir. Düğün gününüz yaklaştıkça sizi bir heyecan kaplar ve sürekli karar değiştirirsiniz. Bu kararsızlık sizi zor duruma sokar. Kusursuz bir düğün için aceleci davranmamalı ve öncelikle istediğiniz düğünü nerede yapacağınıza karar vermeniz gerekmektedir.

 

Kır düğünü mü olsun salon düğünü mü?Düğününüz olacak ve kararsızlıklarınız halen devam etmektedir. Sürekli etrafınıza nasıl bir düğün yapmam gerekli diye sorular soruyor ve yardım istiyorsunuz. Beklentileriniz yüksek. Ancak beklentileriniz karşılamak da sizin elinizdedir. Kararsızım ne yapmam gerek diyorsanız öncelikle kararsızlığı bir kenara bırakın ve düğününüzün olacağı aya özel seçiminizi yaparak istediğiniz düğün mekanına karar verebilirsiniz.

 

Kır Düğünü Seçimi

Bahar ve yaz aylarında evleniyorsanız sizin için tavsiye edilebilecek en güzel düğün kır düğünüdür. Baharın güzelliğinin yansımasıdır. Yazın ise asaletini görkemli bir şekilde gösterdiği bir andır. Üzerinizde bulunan bembeyaz bir gelinlik ve damatlığın kır çiçekleriyle buluşması adeta sizin güzel bir atmasförle buluşmanıza neden olacaktır.

 

Kır düğünü nasıl olur?

Kır düğününe karar verdiniz. Öncelikle düğünü yapmak istediğiniz güzel bir kır mekanı seçebilirsiniz. Sizin hayallerinizi gerçekleştirecek ölçüde seçimlerinizi yapabilirsiniz? Konuklarınızı ağırlayacağınız ve sizin oturacağınız yerleri kendiniz seçebilir. Mevsimine göre güzel çiçekler tercih ederek düğününüzü adeta çiçek bahçesine çevirebilirsiniz. Kır düğünü size dar bir salonda düğün yapmak yerine atmosferi sıcak bir ortamda sevdiklerinizle birlikte güzel bir düğün yapmanıza olanak verebilir.