Firma Girişi Üye Girişi

Tarihi Mekanlarda Düğün

Tarihi Mekanlarda Düğün

Müstakbel eşiniz ve sizin, bu en mutlu gününüzde yapacağınız düğünü, tarih kokan bir mekanda gerçekleştirmeniz muhteşem bir duygu ve deneyim olacaktır. Zamanın büyük insanlarının, belki sultan ve saraylılarının yada bir paşanın konakladığı ve bir ömür geçirdiği, tarihi mekanlar da düğününüzü gerçekleştirmek, akıllardan hiç çıkmayacak ve her zaman dostlarınız tarafından anılacaktır.

 

Düğününüzü tarihi bir su sarnıcı ve konseptinde yapmak, yada tarihi bir yalıda muhteşem bir atmosferde gerçekleştirmek çok heyecan vericidir. Elbette bu tür mekanlardan birisinde düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Adile Sultan Yalısında, Yusuf İzzettin Paşa Köşkünde, yada tarihi bir sarnıçta, Sait Halim Paşa Yalısında veya Fuat Paşa yalısında.. Bu tarihi mekanların hemen hepsi boğazın en görkemli noktalarında bulunmakta. Bir tarında tarihin derinliklerinden gelen bir yalı yada saray, diğer tarafında ise muhteşem bir boğaz manzarası. Davetlileriniz ve sizin hiçbir zaman unutmayacağı bir ortam.

 

Genelde yeni evlenecek çiftlerin sıkça tercih ettikleri bu mekanlarda sadece tarihin tanıklık ettiği bir ortamda düğününüzü gerçekleştirmiş olmayacaksınız. Bu tarihi mekanda düğününüz sonrasında gecenizi geçirebileceğiniz masallardan kopup gelmiş bir balayı odası, gelin ve damat için hazırlık odası, nikah ve düğün için her türlü sınırsız süsleme seçenekleri, konuklarınız için Osmanlı mutfağından seçkin menüler, muhteşem bir ses düzeni ve DJ hizmeti, düğününüzü baştan sona ölümsüzleştirecek son teknoloji ve dijital görüntülü kayıt sistemleri, profesyonel fotoğraf çekimi ve düğün fotoğrafı hizmeti, sizi farklı dünyalara götürecek muhteşem ışık efektleri.

 

Tarihi mekanlarda gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonu ile tüm bunları eksiksiz ve kusursuz olarak yaşayacaksınız. Davetlileriniz ve sevdikleriniz hayatlarının en mutlu ve unutulmaz günlerini geçirecekler ve her zaman hatırlanacaksınız.  Ayrıca bu tür mekanlarda genel itibari ile sunulabilecek ekstra bazı hizmetler de bulunabilmektedir. Örneğin ziyaretçilerinize tarihi mekanın, düğünün anısına göre hazırlayacağı harika birer küçük hediyelerde olabilmektedir. Dilerseniz tarihi mekanlarda düğününüze ek olarak kına gecesi hizmeti de alınabilmektedir. Muhteşem bir düğün mü istiyorsunuz? Onlarca farklı tarihi mekan ve muhteşem bir düğün sizleri bekliyor.