Firma Girişi Üye Girişi

Nikah Şekeri ve Hediyelik Hazırlıkları

Nikah Şekeri ve Hediyelik Hazırlıkları

Günümüzde hem gelin hem de damatlar açısından en önem verilen özel günlerden birisi de kuşkusuz nikâhtır. Nikâhta gelen davetlilere sunabilmeniz adına gecenin en önemli ikramları olan nikâh şekeri ve hediyelikler, davetlilerinizin de mutlu olmasına en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Nikâh şekerinin 2015 sezonuna baktığımızda artık pek çok modellerini bulabilmekte mümkün olmaktadır. Buna göre nikâhlarında kullanılmak üzere temin etcek olan gelin ve damat, nikâh şekerlerinin hem taze hem de gösterişli olanlarını tercih etmesi gerekmektedir.

Davetlilere Hangi Hediyeler Verilmelidir?

Nikâh şekeri, nikâh gününün vazgeçilmez ikramları olarak ön plana çıksa da tüm bunların yanı sıra çiftlerin gelen davetlilerine özel hediyeler vermesi de hatıra olabilmesine en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Buna göre davetlilere hangi hediyeler verilmelidir? Diye soracak olursanız daha çok nikâh gününe özel gelin ve damat simgeli biblolar, nikâh şekeri için tasarlanmış olan şık taşlı ürünler verebileceğiniz özel hediyeler olarak ön plana çıkacaktır.

Nikâh Şekerinin Önemi

Geçmişten günümüze kadar gelen ve nikâhın vazgeçilmez simgesi haline dönüşmeyi başaran nikâh şekerinin önemi çiftler açısından da son derece önemlidir. Özel günlerde mümkün mertebe hatıra olarak kalması adına mutlaka nikâhınıza gelen konuklarınıza süslü ve şık nikâh şekeri ikramları yapılması gerekir. Daha çok yemekten ziyade aksesuar haline dönüşmüş olan nikâh şekeri modellerini Sizlerde nikâhınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik özel günleriniz için hem farklı hem de anlamlı olan özel nikâh şekeri hediyeleri ile sevdiklerinize unutulmayacak bir anlam katabilirsiniz.

Nikâh Gününde Nikâh Şekerleri

Nikâh şekerlerinizi tercih ederken daha çok ön süslemelerde gelin ve damatı simgeleyen aksesuar, özel taşlı biblolar içerisinde takdim edilen nikâh şekerlerini seçmeniz sıradanlıktan çıkılmasına da yardımcı olacaktır. Özellikle nikâh gününe çağrışım yapan nikâh şekerleri tasarımları mutlaka gelen davetlilerinize sunabileceğiniz fikirler arasında yer almaktadır. Bu tür tercihlerin aceleye getirilmesi doğru bir yol olmayacaktır. Bu yüzden Nikâh Gününde Nikâh Şekerleri ikram edecek olan çiftlerin birkaç ay öncesinde planlamasını yapması ve önceden nikah şekerlerinin seçilmesi gerekir.