Firma Girişi Üye Girişi

Düğününüzde İlk Dans Müziği Düğün Orkestrasından

Düğününüzde İlk Dans Müziği Düğün Orkestrasından

Gelin ve damat el ele salona girdiklerinde ilk çalan şarkıdan son çalan şarkıya kadar büyük bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü seçtiğiniz düğün şarkılarınızı çalacak kişilerin müzik aletlerinde ve mikrofonunda bir sorun olursa bütün bu peri masalı bir anda karanlık bir korku filmine dönüşebilir. Bunun olmaması için her şeyi en iyi şekilde düşünerek işin uzmanı düğün orkestrası ile çalışmanızda yarar vardır. İlk dans müziği eşliğinde gelin ve damat sahnede yerlerini alırken olası bir problem bütün enerjinin düşmesine neden olabilmektedir. İlk dans müziği eğer çiftlerin şarkısı varsa mutlaka onunla yapılmalıdır. Bu Tüm anın Ölümsüz kılınması için harika bir uyumdur.

Misafir Memnuniyeti

Sizlerin en mutlu gününde yanında olmak için bir araya gelmiş misafirleriniz de en iyi şekilde eğlendirilmelidir. Bunun için en uygun şarkı seçimi yapılmalıdır. Gelen misafirin de hoşlanacağı ve eğleneceği tarzda şarkılar çalınarak gelenlerin de memnuniyeti kazanılmalıdır. Müzik aletlerinde herhangi bir sorun olmaksızın en iyi müzik grupları gibi uzman kişiler tarafından çalınarak kaliteli sonuçlar alınmalıdır. Böylece düğününüzde misafir memnuniyeti de göz önünde bulundurulmuş olmaktadır.

Ses Ayarı Önceden Yapılmalı

Düğün orkestrasıyla anlaşma sağlamadan önce dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi de ses ayarının düğün yapacağınız ortama göre ayarlanmış olmasıdır. Çok fazla ses rahatsızlık verirken çok az ses de müziğin duyulmasında sorun oluşturabilmektedir. Siz de düğün orkestralarının ses ayarı konusunda dikkatli olmalarını isteyebilirsiniz.

Orkestra ve Dahası

Düğün orkestralarısizlere barkovizyon gibi bir hizmet sunmaktadır. Bu bildiğimiz projeksiyondur. Yani görüntülerin perdeye yansıtılmasıdır. Bu sayede videoları ve resimleri ekrandan görebilirsiniz. Sahneyi göremeyenler buradan düğünü takip edebilmektedir. Bu hizmet görüldüğü gibi oldukça yararlıdır ve düğünlerde tercih edilmesi gerekir. Onun dışında ışıklar da çalınan şarkılara ayrı bir hava katabilmektedir. Renkli ışıklarla canlı şarkılar çok güzel bir kombin yapmaktadır. Dans da ise daha sade olan sadece gelin ve damadın bulunduğu yerde olan ışıklar daha hoş bir atmosfer yaratabilmektedir. Siz de bu gibi hizmet çeşitleri sunan düğün orkestralarını tercih ederek rüya gibi bir düğün yapabilirsiniz.