Firma Girişi Üye Girişi

Düğününüz Farklı Olsun İstiyorsanız Buyurun

Düğününüz Farklı Olsun İstiyorsanız Buyurun

Gelin ile damadın en mutlu günlerinden biridir düğün günü. Her şey kusursuz ve muhteşem olsun isterler. Kim istemez ki? Birçok eş dost düğününe gidip sıkılıyor olabilirsiniz. Herkes mutlaka “ ben kendi düğünümde böyle yapmayacağım, daha güzel olacak” gibi cümleler kullanır. Düğün zamanı gelir çatar. Aylarca düğün için hazırlık yaparsınız. Her şey davetlilerin “muhteşem bir düğündü” demesi için öyle değil mi? isteriz ki düğünlerimiz akıllarda kalsın. Peki, akıllarda kalacak bir düğün için ipuçları neler?

İşte Düğününüzde Fark Yaratacak Detay

Düğününüzde fark yaratmak istiyor iseniz en ufak detaya kadar araştırmanız ve çabalamanız gerekir. Farklı bir düğün için fikir arıyorsanız tavsiyemiz ilk dansınızdır. İlk dans tüm çiftler için çok önemlidir. Hayatınızda yapacağınız en kıymetli dans diyebiliriz. O zaman bu dans neden sıradan bir dans gibi geçiştirilsin ki? İlk dansınızı farklı figürlerle süsleyebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki farklı bir dans yaptığınızda bu herkesin aklında kalacak.

Dansınızla Fark Yaratın

Dansınızla düğüne damga vurabilirsiniz. Eğer dans konusunda iyi değilim diye korkuyorsanız, birçok dans kursunun hizmetinizde olduğunu unutmayın. Binlerce dans kursu var ve eminim isteğinize göre dans türünü bulabileceğiniz kurs vardır. Tek yapmanız gereken dansa karar vermeniz ve kursa yazılmanız olacaktır.

Hangi Dans Türünü Yapmalıyım?

Dansınızla fark yaratmaya eminsiniz. Ancak dans türüne karar veremediniz mi? Biz size yardımcı olalım, siz kendiniz seçin.

Salsa

Bizim kültürümüze göre çok hareketli bir danstır. Başka kültüre ait bir dans türüdür. Çılgın bir çift olmaya kararlıysanız salsa tam size göre. Bu dans için azcıkta olsa kabiliyet gerekli. Eğer gelinliğiniz kabarıksa dansınız kendini pek gösteremeyecektir.

Tango

Tangoaşkın dansıdır derler. Gerçekten çok tutkulu bir danstır ve şüphesiz ki âşıklara çok yakışır. Tango çoğunlukla ayak hareketlerinin hâkim olduğu bir danstır. Yani bunun için kısa elbiseler tercih edilmelidir.

Halk Oyunları

Eğer danstan sıkıldık diyorsanız halk oyunlarıyla arkadaşlarınızın da katılımıyla muhteşem bir giriş yapabilirsiniz. Emin olun ki herksin beğenisini ve ilgisini toplayacaksınız.