Firma Girişi Üye Girişi

Düğününüzü Catering Servisleriyle Tamamlayın

Düğününüzü Catering Servisleriyle Tamamlayın

Gelin ve damatdüğünlerinin kusursuz olmasını ister. Bunun için birçok harcama yapar. Yemek masalarından sandalyelere, yerdeki halıdan ışık sistemine kadar her şeyin en özel ve kusursuz olması gereklidir. Düğünler, yemekli düğün ve yemeksiz düğün olarak ikiye ayrılıyor. Siz istediğinizde düğününüz yemekli olur. Tabi bunun için düğün yaptığınız yere artı bir para ödemeniz gerekiyor.

Düğününüzde Davetlilerinize Yemek İkram Etmek İstemez Misiniz?

Düğün sahipleri için davetlilerin memnuniyeti ve olumlu görüşleri çok önemlidir. Zaten bütün düğün zahmetleri davetlilerin beğenisini kazanmak için değil mi? Hepimiz isteriz ileride bizim düğünümüz için “çok güzeldi, her şey muhteşemdi” gibi güzel sözlerin söylenmesini. Düğün biter ancak düğününüz herkesin aklına kazınır. Davetlilerinizi etkilemenin yollarından birisi de yemekli bir düğün yapmaktır. Emin olun yemekli düğünler her zaman daha çok beğenilir ve ilgi duyulur.

Düğünde Yemek İkramı Verilmesi Eskilerden Gelen Bir Adet

Şimdi ki zamanımızda yemekli düğünler pek yaygın değil. Bunun nedeni muhtemelen fiyat farkıdır. Yemekli bir düğün istediğinizde fiyat neredeyse iki katına çıkabiliyor. Bu yüzden çoğu gelin damat yemekli bir düğün istese de buna cesaret edemiyor. Eskiden düğünlerde annelerimiz ailede ki hanımlarımız kazanlarla yemek yapar davetlilere dağıtırdı. Bizim kültürümüzde misafiri yemek içirmek gerekir.

Düğününüzü Yemekli yapmak İstiyorsanız Yardımınıza Catering Firmaları Yetişiyor.

Eğer ki bütçeniz yemekli bir düğün yapmaya müsaitse araştırmaya koyulun. Öncelikle şunu söyleyelim düğün yaptığınız yerde yemek ikramı da yapılıyordur. Tabi bu sizin anlaşmanıza göre olacak. Eğer ki düğün yaptığınız yerde yemek ikramı var ise orayla anlaşın. Çünkü bu şekilde anlaştığınızda yemek size daha ucuza gelecektir. Tabi düğün yerindeki yemek ikramlarının nasıl olduğuna ve yemeklere bakmadan anlaşmayı yapmayın. Eğer yemekleri beğenmediyseniz, ben başka ikramlar, daha özel yemekler vermek istiyorum diyorsanız catering firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Birçok catering firması mevcut. Hepsiyle tek tek konuşup menüleri hakkında bilgi alın ve bunları not edin. Daha sonra aralarından eleme yaparak size en uygun menülü ve fiyatlı hizmeti sunan catering firmasıyla anlaşın.