Firma Girişi Üye Girişi

Evliliğin Vazgeçilmezleri Alyans ve Takı Seçenekleri

Evliliğin Vazgeçilmezleri Alyans ve Takı Seçenekleri

Sevgi yolunda ilerlerken gün gelir evlilik yolunu tutarsınız. Daha düğün olmadan alınma derdine düşüren alyans ve takılar gelin ve damat için oldukça önemlidir. Birlikteliğin ve aşkın simgesi haline gelmiş alyanslar ayrıca sonsuzluk demektir. Daire şekilli olması başlangıç ve sonu olmaması anlamına gelir.  Evlilik durumunda takılan alyans geleneği mısırlardan mirastır. Mısırlılar, sol elin yüzük parmağının kalple bağlantılı damara sahip olduğunu düşünerek bu parmağa alyans takmayı uygun görmüşlerdir. Sadakat simgesi olarak ta kullanılan alyanslar evli ve nişanlı çiftlerin vazgeçilmezidir. Sevgi ve saygı ile sağlıklı bir ilişki için alyanslarınıza sahip çıkın derim.

Alyans Ve Takı Modelleri

Çeşitli renk ve modelleri ile gelinlerin parmaklarını süsleyen alyanslar bekâr olanların evlenme sebebi olabilecek kadar muhteşemdir. Bayanların takılara ilgisi ve sevgisi olduğunu düşünürsek hele ki böyle özel bir amaç için alınıyorsa, gelin siz düşünün karar vermesinin ne kadar zor olduğunu. Eğer evli veya nişanlı iseniz düşünmenize muhtemelen gerek kalmamıştır çünkü bunları yaşamışsınızdır. Bekârlara şimdiden söylemek gerekir ki sizi zorlu bir karar süreci bekliyor. Birçok çift alyans alırken uyumlu almaya özen gösterir. Şöyle bir durum var ki günümüz alyans modelleri erkek ve bayana aynı şekli pek sunamıyor. Bayanların alyansları renkli ve çok taşlı olmasıyla oldukça fazla ihtişama sahipken, bayların alyansları doğal olarak daha sadedir. Hal böyleyken bire bir aynı alyans takma devride sona ermiş oluyor. Pırlanta, safir, elmas ve zümrüt taşları ile yapılan alyanslar muhteşem ötesi bir parlaklık ile şıklığınıza şıklık katıyor. Tek taş yüzüklerde yine alyansımızın yanında olmazsa olmazlardan. Çift renkli ve çok taşlı alyanslar oldukça tutulmakta. Altın rengi olarak sarı, beyaz ve pembe seçenekleri ile her tarza ve zevke uyum sağlıyor.

Alyans Ve Takı Fiyatları

Alyans fiyatları, kullanılan taşın cinsine ve miktarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Piyasada birçok şekil ve modelde alyans mevcuttur. Fiyatlara işçilik ile beraber pırlanta taşının karatıda etki eder. Alınan alyansın taşsız olması fiyata olumlu olarak yansırken görüntüsü ihtişamlı olmaz sadeliği tercih eden çiftlere öneririm.