Firma Girişi Üye Girişi

Kiralık Gelin Arabaları Düşlediğiniz Gibi Olsun

Kiralık Gelin Arabaları Düşlediğiniz Gibi Olsun

Çiftlerin düğün hazırlıklarında en çok dikkat ettikleri alanlardan biride gelin arabasıdır. Gelin arabası öneminden dolayı seçimi, süslemesi ve seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalara tabiî ki büyük önem teşkil ediyor. Gelin arabası modelleri ve özellikleri;

Cityline Tarzı Gelin Arabaları

Bir salon düğünü yapıyorsanız bu tarz arabalar tam da size göre. Özellikle araba kullanım alanlarının geniş olması, fotoğraf çekimi, düğün mekanı, kuaför gibi alanlar arasında mesafeler fazla ve arabanızı sık kullanacaksanız bu minibüs tarzı gelin arabaları tamda sizlere göre olabilir. Rahat konforlu, arabanın lüks ve geniş olması sizler için önemli ise cityline gelin arabalarını tercih edebilirsiniz.

Kiralık Gelin Arabaları Tercihlerinde Kolaylıklar

Çiftlerin doğru ve şık arabaları tercih etmeleri konunda verdikleri kararda araca ulaşmak için kiralık gelin arabaları firmaları imdada yetişiyor. Karar verdiğiniz modeli seçerek, süslemesini hatta şöforüne kadar birçok hizmetten de yararlanmanız sizlerin gerek yükünü gerek zamandan tasarrufunuzu sağlayacaktır. Kiralık gelin arabaları son yıllarda en sık tercih edilen araç modelleridir. İstenilen modele kolay ulaşılabilir olması ve yanında sundukları hizmetler ile gelin arabası kiralayan firmalara başvuru oldukça artıyor. Peki gelin arabası rengi nasıl olmalı?

Gelin arabası renk seçimine dikkat etmek gerekiyor. Konsepte, düğün mekanına, fotoğraf çekim mekanının özelliklerine göre araba rengi seçimi yapmak önemlidir. Gelin adaylarının sık tercih ettiği renkler pempe, siyah ve beyaz olarak görülüyor. Pembe ve tonları, beyaz ve siyah arabalar gelin arabalarında süslemelerin daha gösterişli görünmesine ve dikkat çekmesine sebep olduğu için bu renk arabalar sık tercih ediliyor. Sizlerde kır düğünü için pembe, turuncu, fuşya gibi araba renklerini, havuz başı ve diğer konseptler için ise beyaz ve siyah arabalar tercih edebilirsiniz.

Gelin Arabası Stil Çizgileri

Gelin arabası şekli ve hatlarıda detaylar arasında kendine yer buluyor. Gelin adaylarının seçimlerine bakıldığında daha çok yuvarlak hatlı, şirin, daha minimal arabaları tercih ettikleri; damat adaylarının ise daha spor ve sert hatlara sahip arabaları tercih ettikleri görülmektedir.