Firma Girişi Üye Girişi

Kır Düğünü Yapılacak En Görkemli Mekanlar

Kır Düğünü Yapılacak En Görkemli Mekanlar

Doğanın tüm çiçekleri ve yeşillikleri arasında bir düğün yapmanın hayalini kuruyorsanız bu haberimiz tam size göre! En görkemli kır düğünü mekanlarını sizler için araştırdık. İşte İstanbul’dan Adana’ya kadar uzanan hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebileceğiniz mekanlar…

Fransız Bahçeleri - Jardin de France 

 İstanbu''un kalbinde, boğazın nefes kesen manzarası eşliğinde, yeşilin mavi ile buluştuğu büyüleyici bir mekan olan 'Jardin de France' hayalinizdeki düğün ve davetler için sizlere hizmet veriyor.

Urza

800 kişilik kapasitesi, leziz yemekleri, farklı taleplere uygun menüleri, kapalı-açık alanları ve geniş çadırıyla Urza'da yapacağınız muhteşem bir kır düğünüyle sizin de düğününüz yıllarca konuşulacak.

Mihrabat Korusu

Düşlediğiniz kır düğününü gerçekleştirebileceğiniz ve unutamayacağınız anlar yaşayabileceğiniz bir mekan…

Adile Sultan Sarayı

Tarih kadar gerçek, sevgi kadar samimi, rüya gibi bir mekan... Kır düğünlerinin vazgeçilmez mekanı Adile Sultan Sarayı sizleri bekliyor.

Bahar Country

Yemyeşil düğün bahçelerinden tercih ettiğiniz birinde, sizin zevkinize göre tüm ayrıntıları özel olarak tasarlanmış nikah kokteylinizi hafta içi saat 11.00'den 21.00'e kadar ikişer saatlik süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ile yeşili tek mekanda buluşturan Bahar Country’de ayrıca canlı orkestra ile de nikahınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

Event Garden

Yeni bir hayata bu masalsı mekanda adım atın ve özel anlarınızı unutulmaz kılın! İstanbul’un şık mekanlarından Event Garden; yemyeşil bahçeleri, muhteşem orman manzarası ve zengin menüsüyle, kır düğünlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

Çakıl Wedding

Uzun ve yoğun düğün hazırlığı sürecinizi; keyifli ,samimi ve hayal gibi bir organizasonla sonlandırabilmeniz için bu mekan tam size göre. Kusursuz yeşilliği, muhteşem melodisi ve eşsiz lezzetleri ile nikah - kokteyl ve ya yemekli düğünlerinizde Çakıl Wedding sizlere ev sahipliği yapıyor...

Erguvan Kasrı

Erguvan Kasrı; doğayla bütün, ihtişamlı ortamında sizlere muhteşem bir düğün organizasyonu sunuyor. Sadece isteklerinizi söyleyin, mekan organizatörleri planlasın, keyfini sürmek ise size kalsın!