Firma Girişi Üye Girişi

Nişanlanıyor musunuz ? Hemen Okuyun

Nişanlanıyor musunuz ? Hemen Okuyun

Evliliğe adım atmadan önce düğüne hazırlık ya da çiftlerin birbirinin tanıma süresine nişanlılık denir. Ve bu özel günde diyeceğiniz elbise sizin için çok önemlidir. Belki de günler öncesinden aklınızda bir model bile belirlemiş olursunuz.

Sonuçta en güzel sizin olmanız gerekir. Güzelliğinize güzellik katılacak olan abiye nişanlık modelleri pek çok çeşitte bulmanız mümkün. Dilerseniz uzun bir model dilerseniz de kısa bir model tercih edebilirsiniz. İnce askılı ya da boyundan bağlamalı modelleriyle de size pek çok seçenek sunacaktır.

Eğer bacaklarınıza ve kendinize güveniyorsanız yırtmaçlı modellere de bir göz almanızda fayda var. Düğünde de beyaz giyeceğiniz için kesinlikle beyaz rengi düşünmeyin. Onun dışında her renk modelde nişanlı arasından yeni bize uygun rengi seçmenizi tavsiye ederiz.

Önümüzdeki yılın planları arasında nişanlanmak varsa, sezonun en güzel nişanlık modellerine göz atabilirsiniz. 2015 yılı için abiye markaları, oldukça iddialı ve cesur modeller tasarlıyor. Bu yazın abiye modasında sıkça yer alan danteller, taş işlemeler ve payetler, 2015 abiye modasında da karşımıza çıkıyor. Genç hanımların favori renkleri arasında yer alan pembe, saks mavisi, su yeşili gibi renkler, yeni yılın nişan elbise dikkatimizi çekiyor.

Nişanlanma döneminiz yaz aylarına denk gelmediyse üzülmeyin, 2015 sonbahar-kış sezonu için hazırlanan abiye koleksiyonlarında, birbirinden güzel  abiye nişanlık yer alıyor. Gelinlik modelleri ile benzerlik gösteren 2015 abiye nişanlık modelleri arasında, prenses nişanlıklar ve straplez nişanlık modelleri ön plana çıkıyor. Modayı takip eden bayanlar için birbirinden şık abiye modelleri sunan markalar, nişanlık modelleri ile de dikkatimizi çekiyor.

Biz kadınlar, düğünlerin yanı sıra, nişanda da şık olmak isteriz.  Gecenin en şık ve dikkat çekici bayanı olacağınız nişan gecenizde, sezonun en güzel nişanlık modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu yıl gösterişli abiyelerin yanı sıra, sade abiyeler de sıkça tercih ediliyor. Ancak straplez model, belden oturtmalı, eteği şifon üst kısmı ise taşlarla süslü nişanlık modelleri, özellikle genç gelin adaylarının tercihi oluyor.

Kabarık nişanlık modellerinin yanı sıra, balık formda nişanlıklar da son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Genellikle gelinlik modellerinde karşımıza çıkan kabarık modeller, aynı zamanda 2015 abiye nişanlık modelleri  arasındaki yerini de alıyor.

Evlilikten bir önce ki merasim olan nişan töreni bazen sade bir şekil de aile büyükleri arasın da gerçekleşirken bazen de ailelerin ve çiftlerin isteği doğrultusun da daha teferruatlı bir törenle kalabalık davetliler eşliğin de bir mekanda kutlanır. Eğer nişan aile arasın da olacaksa abiye modeli ile töreni tamamlayabilirsiniz. Teferruatlı bir tören de giyilecek nişanlık modeli ise daha gösterişli ve şatafatlı bir tasarım olmalıdır. Her sene sezonuna göre farklı renk ve modellerden oluşan nişan elbisesi  tasarımlarını gelin adaylarına sunmaya devam eden gelinlik moda evleri, yeni sezon nişanlık modellerine bir süredir trend haline gelen zümrüt yeşili nişanlık modellerini de ekleyerek koleksiyonların da yer veriyor. Zümrüt yeşili nişanlık modelleri farklı modellerle açık ve tesettürlü kapalı gelin adaylarına özel olarak  sunuluyor. Sizler için yeni sezon nişanlık tasarımları arasından seçtiğimiz en güzel nişanlık modellerini dugundernek.com.tr bir araya getirdi. Galerimizi tıklayarak tasarımları yakından inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.