Firma Girişi Üye Girişi

Tekne Düğünü İçin Bol Öneri

Tekne Düğünü İçin Bol Öneri

Hem yeni evlenecek çiftler hem de yakınlarınız için hiçbir zaman unutulmayacak bir deneyim olan düğün organizasyonu için çiftlere birçok alternatif sunulmaktadır. Kalıplaşmış ve sıradanlaşmış düğün organizasyonları yerine sıra dışı ve farklı ortam yaratmak isteyen çiftler için eşsiz bir seçim olan teknede düğün organizasyonları, karanın stresli ortamından uzaklaşarak İstanbul’un ve Boğazın eşsiz manzarasıyla hayatınızın en özel anını birleştirme imkânı sunmaktadır.

Tekneler, çiftlerin isteklerine ve düğün konseptine özel bir şekilde süslenerek düğüne hazır hale getirilmektedir. İsteğe göre nikâh için de gereken ortamın hazırlanabildiği tekneler kişi sayısına ve tercihlere göre özel olarak temin edilmektedir. Her teknede bulunan kaliteli ses sistemleri sayesinde başka bir ses düzenleyici ekipmana gerek kalmadan istediğiniz müzik ve eğlence organizasyonunun kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Müşterilere en uygun olan iskele vb. yerler teknede düğün organizasyonu günü kalkış noktası için kullanılır. Organizasyon bitiminde de yine aynı şekilde müşteriler için en uygun olan yerler tercih edilir. Boğaz sınırları içinde en çok kullanılan iskeleler Beşiktaş, Kabataş, istinye, Beylerbeyi ve Üsküdar iskeleleridir. Uzun mesafeli yerlerden başlangıç ve bitiş yapılmasını isteyen müşterilerin ekstra ücretler ödemeleri gerekir.

Misafirlere sunulacak menüler deneyimli ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanarak tadı damağınızda kalacak lezzetlerle hazırlanır. Menüler tamamen çiftlerin seçimlerine göre oluşturularak özenle hazırlanır. Deneyimli çalışanların size ve sevdiklerinize verdiği kusursuz hizmet sayesinde ayrıcalıklı ve keyifli bir düğün deneyimi yaşamanız sağlanır.

Teknede düğün organizasyonu belirlenirken organizasyonun gerçekleşeceği gün, kişi sayısı, tekne ve menü seçimi gibi kriterler göz önüne alınmaktadır. Çiftlerin isteklerine göre artış veya azalış gösteren teknede düğün fiyatları çiftlerin bütçelerini zorlamadan hayal ettikleri düğün organizasyonunu gerçekleştirebilmelerini sağlamaktadır. Teknede düğün fiyatları çiftlere göre özel olarak belirlenmektedir. Tekne düğünleri ile ilgili bilmek isteyeceğiniz her şey www.dugundernek.com.tr adresinde mevcuttur. Siteyi ziyaret ederseniz teknede düğün organizasyonları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.