Firma Girişi Üye Girişi

Binbirdirek Sarnıcı


Haritada
Konumu

Fiyat
Teklifi Al

 

Tarihi Binbirdirek Sarnıcı'ın büyülü atmosferi davetleriniz için özel alternatifler oluşturuyor.Oturma düzeninde 1500 kişi,kokteyl düzeninde 3000 kişi kapasitesine sahip.

Organizasyonlarınızda sadece eşi benzeri bulunmaz bir ortamda keyifli saatler geçirmekle kalmayacak, ayrıca yüzyıllar öncesinden günümüze uzanan bu yapının kendine özgü mimarisiyle organizasyonlarınıza gerçek bir karakter katacaksınız

Dekorasyon ses ve ışık hizmetlerimizin temininde profosyonel ekiplerimizin yardımıyla mekana ve organizasyonunuza en uygun ortamı oluşturabilirsiniz.Deneyimli ekibimiz hayalindeki gibi bir düğün ,kurumsal davet,defile veya parti düzenlemeniz için ellerinden geleni yapmaya hazırlar.

Mekan kiralama bütçelerimiz ve size özel sunabileceğimiz hizmetler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Medeniyetler, ülkeler, imparatorlar, insanlar değişirken ve zaman yetişemediğimiz bir hızla akarken, 1001 Direk Sarnıcı 1600 yıldan fazladır aynı yerden gülümseyerek izliyor sanki önceden tahmin ettiği bu değişimleri…

İstanbul’un kültür ve sanat alanında özel bir yer tutmasını hedeflediğimiz Binbirdirek Sarnıcı, her günü ayrı yaşayan ve misafirlerine farklı alternatifler sunan bir şehir mekanı olarak misafirlerine kapılarını açıyor.

2005 yılından Binbirdirek Sarnıcını işletmek amacıyla iki kardeş tarafından kurulan Dom Turizm, süre gelen çalışmaları sonucunda Sarnıcın hak ettiği ve olması gereken ihtişamlı günlerine kavuşmasını sağlamıştır .Baran Güreş ve Sertaç Güreş kardeşler o günden itibaren Sarnıcın bilinen eksikliklerinin giderilmesine hızla devam etmiş , güvenilir ve kolayca hizmet alabileceğiniz ciddi bir kurum yapısı oluşturulmuştur.

İlk önce Tarihi Binbirdirek Sarnıcının bir müze olarak değerlenmesi için çalışan Dom Turizm bir yandan da İstanbul da turizmin gelişmesi içinde sivil toplum kuruluşları ve kamuyla da beraberce çalışmaktan geri kalmamıştır.

Sarnıcın her yıl müze ziyaretçilerinin artması ve uluslar arası alanda tanınması içinde çalışmalar yürütmüştür.

İstanbulda özellikle kongre turuziminde önemli bir yer tutan Tarihi 1001 Direk Sarnıcı çok önemli davetlere her yıl artan bir ivmeyle ev sahipliği yaparken hem kendisini hem de çevresinin de gelişmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Tarihi 1001 Direk Sarnıcı Tarihi yarımadanın kalbinde en özendiğiniz davetlerinize ev sahipliği yapmak  üzere yüzyılların kültürü ile hazır beklemektedir.

Şehir saklar siz keşfedin…

- See more at: http://www.binbirdirek.com/Hakkimizda#sthash.8NPgXDUO.dpuf