Firma Girişi Üye Girişi

Eva Catering


Haritada
Konumu

Fiyat
Teklifi Al

 

Sağlık sektöründeki bilgi ve tecrübesiyle hijyen ve lezzeti bir arada sunmayı ve toplu yemek sektöründe butik mutfak tarzını ilke edinerek müşterilerimize doğal ev yemek lezzetini iş yerlerinde tatmanın mutluluğunu yaşatmayı hedeflemektedir.

Butik catering anlayışı ile üretim yapan Eva Catering, ev yemeği lezzetinde üretim yapmaktadır. Sabah hazırlanıp, pişirilen yemekler en taze haliyle müşterilerimize ulaştırılır. Eva Catering, fabrikasyon üretim yapmayacak kadar lezzet odaklıdır. Lezzetli, hijyenik ortamda asla kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Gıda mühendisleri tarafından kalori hesabı yapılarak hazırlanan  menülerle ,müşterilerimizin sağlıklı  beslemesini sağlamış oluruz.

Eva Catering kapasitesi butik üretime uygun tasarlanmıştır,bu nedenle fabrikasyon üretim olmayacaktır.Ofis çalışanlarının ilk tercihi olmak hedefimizdir.

Gıda mühendisleri tarafından denetlenen yemekler,her gün numune alınarak 3 gün boyunca

muhafaza edilerek ,kendimizi denetlemekteyiz.

HACCP kurallarına göre üretim ve denetim yapan kurumumuz,her ay düzenli Ataşehir Tarım İl Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.Yemekhanemizin üretim ve depo kısmı , her ay düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Amaçlarımız; müşterilerimize sürekli ve devamlı aynı kaliteyi devam ettirerek hizmet

vermek, verilen hizmet kalitesinden ödün vermeden uzun yıllar beraber çalışmaktır.