Firma Girişi Üye Girişi

Kiğılı


Haritada
Konumu

Fiyat
Teklifi Al

 

Kiğılı, kurulduğu ilk günden beri çağdaş erkeğin gardırobunu şekillendiren en önemli öğelerden biri oldu. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonları her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezleri arasında yer aldı.

Her yaştan erkeğe farklı seçenekler sunan kreasyonları, haftanın yedi günü en konforlu giyim deneyimini yaşatmak için tasarlandı. Yoğun bir iş toplantısında içinde özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir Pazar kahvaltısında sizi şıklığıyla bütünleştiren casual tasarımlar, katıldığınız özel davetlerde sizi taşıyabilecek kalitede smokinler veya dostlarınızla gittiğiniz bir kayak turunda sizi sımsıcak saracak trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren öğelerden bazıları.

Kiğılı, özgüveni sağlam, hayatı dolu dolu yaşayan, akılcı ve başarılı erkeklerin tercihi. Biz de bu değerleri yansıtan yenilikçi ve rafine tasarımlar yaratarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Dünya üzerinde yaşayan her erkeğin şık, kaliteli, konforlu ve trendy giyinmesi için Kiğılı markasını her gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Kumaşı sağlam olanın, sözü de sağlam olur…

Elbette daha önce adımızı duydunuz. Çünkü biz 1938’den beri bu toprakların her köşesinde bir dost edindik. Anadolu’ya kumaş götüren tüccarlar uğrardı Beyoğlu’ndaki ilk mağazamıza… Sonra biz büyüdük, Türkiye’nin her köşesine hizmet kalitemizi ve güvenimizi götürdük. Tanıştığımız her insana söz verdik ‘’Kaliteli giyinmek için bize güvenin, sizi asla yarı yolda bırakmayız’’ diye. Gün geldi bu ülkenin sınırlarını aştık, dünyanın farklı noktalarına taşıdık sizlerden aldığımız ilhamla yarattığımız eşsiz koleksiyonlarımızı. Ama nereden geldiğimizi hiç unutmadık. Türkiye’de ve dünyada kazandığımız her ödülde, moda sektörüne kattığımız her yenilikte bizi biz yapanın bu söz olduğunu hep hatırladık. Önce Türkiye’nin vazgeçilmez erkek giyim markası olduk, ardından potansiyelimizi doğru değerlendirerek dünyaya açıldık. Kiğılı bugün dünya üzerine yayılmış 300’e yakın noktasına haftada 200.000 adet üzerinde ürün gönderiyorsa, elbette size verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir.

 

‘’Peki bu gücün arkasında ne var ?’’ diye soracak olursanız cevabımız kısa ve net: çalışmak, çok çalışmak. İşinizi iyi yaparsanız, her geçen gün ününüz ağızdan ağza yayılır. Bir kurum düşünün ki; Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü gibi pek çok ödüle sahip olsun ama asla onlarla yetinmesin. Dünya standartlarında üretim yapsa da her gün ar-ge’ye, insan kaynağına ve tasarıma yatırım yapsın. Bir kurum düşünün ki; rekabetin en sert olduğu Çin pazarında dünya moda devleriyle yarışsın ama her gün kendini daha da geliştirmek adına yeniliklere imza atsın. Hep gelişime, hep çeşitliliğe açık olsun. Kiğılı gibi dünya standartlarında bir erkek moda markasıyla yetinmesin, İtalyan kumaşların hakim olduğu Abdullah Kiğılı gibi yepyeni bir marka daha çıkarsın.

 

Kiğılı, dünyanın moda devlerinden biri olma vizyonuna sahip olan kurumumuzun amiral gemisidir. Satın aldığınız her ürünümüz 1938’den bugüne taşıdığı değerleri kaybetmemiş, dünya piyasalarında rekabet edebilmesi için en yeni teknoloji ve en kaliteli işçilikle üretilmiştir. Kiğılı’nın her yeni koleksiyonu gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve yetkinliklerini artıran ekibimizin sizi modanın kalbine götürdüğü bir yolculuktur. Kiğılı olarak amacımız, kısa sürede dünya moda merkezlerinde hak ettiğimiz konuma ulaşıp erkek modası denince akla gelen ilk on küresel markadan biri olmaktır.